26 lat

Profil firmy

Profil firmy

Rudolf Reisen, przedstawiciel na europejskim rynku turystycznym, dostępny już także na polskim rynku jako Agencja Rudolf Reisen 

W następnym roku będziemy świętować 25-letnią rocznicę powstania biura na europejskim rynku, dlatego chcielibyśmy przedłożyć naszym klientom zdefiniowane cele.

Agencja Rudolf Reisen na polskim rynku przedstawia w swojej ofercie ekskluzywne pakiety turystyczne na rejsy statkami oraz egzotykę. Naszym celem jest zajęcie się wąskim segmentem, czyli klientami bardzo wymagającymi, nastawionymi na ekskluzywną obsługę. Potwierdzają to nasi stali klienci, którzy od ponad 30 lat zajmują ten wąski segment.

 Ważne jest dla nas pozycjonowanie RUDOLF REISEN jako nowej marki na rynku polskim. Przedstawiamy Państwu niepowtarzalny produkt na rynku.

Udostępniając Państwu nasz produkt, zamykamy lukę na rynku. Rynek turystyczny nastawiony na klientów, szybkość oraz elastyczność działania rozwija się bardzo prężnie. Nasi współpracownicy posiadają dużą wiedzę o tym stylu podróżowania oraz posiadają już doświadczenie w tym segmencie.

Agencja RUDOLF REISEN pracuje na aktualnych cenach dnia, oferując klientom Last Minute na rejsy statkami czy też na egzotykę. Ekskluzywne podróżowanie bez stresu czy wszystko będzie przebiegało zgodnie z planem - to zaufanie do organizatorów oraz partnerów na świecie. Jest to fundament naszego sukcesu.

Korzystamy z najlepszych technologii oraz z najnowszych systemów technicznych na rynku niemieckim oraz europejskim, które są też akceptowalne na całym świecie.

Technika i wiedza jest tutaj podstawą, aby zaistnieć i być numerem 1 na rynku turystycznym.

Nie korzystamy z gotowych ofert, tylko gwarantujemy jakość i różnorodność ofert, budując je od podstaw. Dlatego też zapewniamy Państwu niepowtarzalny profil oraz pełne rozgraniczenie od innych przedstawicieli turystycznych.

Decydującymi podmiotami są dla nas biura podróży na polskim rynku. Są one dla nas i pozostaną najważniejszą szansą rozwoju. Wszystkim zapewniamy te same ceny niezależnie od tego, czy rezerwacje będą dokonywane bezpośrednio przez nasze systemy rezerwacyjne czy jako oferta pośrednia.

Cieszymy się na wejście na polski, bardzo ważny dla nas rynek i na naszych przyszłych klientów, którzy mogą w każdej chwili skorzystać z kompetencji współpracowników w każdej formie. Życzymy udanych podróży.

Agencja RUDOLF REISEN